Život bez pro nás automatických věcí

3. srpna 2013 v 22:44 | Ann |  Others
Je až neuveřitelné, že jsem si to až do teď neuvědomila..!! Díky tomuto filmu jsem si uvědomila mnoho věcí v životě, ale hlavně jednu: láska jen důležitější než cokoliv na světě, ať už je to láska k rodině, ke svému klukovi, ke své holce nebo k sportu... Nikdy se nevzávejte jakékoliv lásky jen proto, že si chcete splnit svůj sen, nevzdávejte se své rodiny jen proto aby jste si mohli splnit svůj největší sen a jet třeba do Ameriky, protože svou rodinu můžete také vidět naposled. A potom by vám ani ten nej nej nej nej největší sen nevrátil svou rodinu a to jen proto, že se naskytla příležitost splnit si svůj sen... Nestálo by to zato..

---
Milujete nějaký sport, děláte ho profesionálně a nevzdali byste se ho za nic na světě? Jste v něm nejlepší? Nešťastnou náhodou přijdete třeba o jednu z končetin a potom bude nemožné dále pokračovat..? Pokračovat je VŽDY možné! Není? Je to jen ve vaší mysli! Že není, je to nemožné? Pokud tento sport opravdu milujete nade vše na světě, tak se VŽDY najde cesta, jak se k němu vrátit, nemusíte být sice nutně nejlepší, ale už jen ten pocit, že to zranění vám mohlo vzít život a vy jste tady a přišli jste "pouze" o jednu z končetin je dobré znamení a už jen tohle JE dostatečná výhra k tomu, aby jste měli vůli a odhodlání dále v tom pokračovat a zlepšovat se. Rodina vás vždy podpoří a vy si uvědomíte, že sport není nejdůležitější na světě - je to láska. Takže ikdyž v příštím závodě nevyhrajete, ale budete někde pod stupni výtězů, mrzet vás to nebude, protože vy dobře budete vědět, že už jste tady taky nemuseli být a žádný závod ani nejezdit a hned se vám zepší nálada, že nejste třeba poslední, ale předposlední. A i kdyby jste byli poslední, tak neztrácejte naději, určitě přijde den, kdy vyhrajete, je k tomu sice asi dlouhá, obtížná a bolestivá cesta, ale ta někdy skončí a budete nejlepší!!!
---
Napsala jsem sem dvě rozdílné úvahy, ale myslím si, že jsou si přece v něčem a v něčem hodně podstatném podobné až moc...! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cerolline Cerolline | Web | 30. září 2013 v 19:50 | Reagovat

S první úvahou musím nesouhlasit. Ano, láska je sice krásná věc, ale je moc důležité mít nějaký sen, za kterým si půjdete stůj co stůj. Život bez snů je smutný a prázdný, je důležité mít něco, co vás bude popohánět a když se vám podaří sen splnit? Budete šťastní, naplněni pocitem, že jste něčeho dosáhli.
Ztratit rodinu je strašná věc, ale je to osud. Ať už si za svým snem půjdete, nebo ne, nic nezastaví věci, které se musejí stát. Nejenom že se pak budete užírat tím, že jste ztratili někoho milovaného, ale také že jste nic nedokázali.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama